W pierwszej części tego artykułu odnieśliśmy się do dwóch folii, którymi bez problemu okleimy auto, a więc folii monomerycznej oraz polimerowej. Dziś czas na drugą część i dwie kolejne folie. Przyjrzyjmy się w związku z tym w tym kontekście foliom wylewanym oraz OWV, które nazywane są także foliami One Way Vision. Czym się oba rodzaje tego typu produktów charakteryzują i czy są lepsze od opisanych przez nas wcześniej?

Folia wylewana

Folie takie to najwyższy gatunek pośród tego typu produktów, które idealnie nadają się do oklejania aut. Warto zauważyć, że takimi foliami możemy oklejać całe samochody, gdyż niestraszne są im żadne wytłoczenia oraz inne nierówne powierzchnie. Dlatego też folia taka wykorzystywana jest nie tylko w kontekście reklamy, ale również do zmiany koloru karoserii auta. Grafika wygląda, jakby była wylana, a estetyka porównywalna jest z tą, z jaką do czynienia mamy przy lakierowaniu. Z tą tylko różnicą, że w tym przypadku oryginalnego lakieru nie uszkadzamy.

Folia One Way Vision

Folie OWV, a więc One Way Vision to materiał, który stosuje się do oklejania szyb. Wszystko dlatego, że z jednej strony przepuszcza ona światło. Od zewnątrz na szybach widzimy naniesioną grafikę. Od zewnątrz pojazdu kierowca ma natomiast normalny widok, który jest tylko nieco przyciemniony. Efekt taki otrzymujemy dzięki jej budowie. Składa się ona bowiem z tysięcy malutkich otworów.

Ciekawi jesteśmy, którą z czterech wyżej opisanych przez nas folii Wy preferujecie. Liczycie się z wysoką ich jakością, czy może przy wyborze najważniejsza jest dla Was cena?

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz