Reklama zewnętrzna pośród przedsiębiorców była, jest i w dalszym ciągu będzie popularna i oczywiście nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nie da się przecież ukryć, że możliwości reklamowania się poprzez reklamy outdoorowe jest mnóstwo. Jeśli mamy wziąć tu najpopularniejsze tego typu nośniki, to na pewno w pierwszej kolejności pomyślimy o billboardach czy banerach. Nie zapominajmy jednak też i o coraz powszechniejszych kasetonach reklamowych. Czym takie kasetony się charakteryzują?

Dibond lub plexi

Jeśli mielibyśmy je jakoś scharakteryzować w najprostszy sposób, powiedzielibyśmy, że są to prostopadłościenne konstrukcje najczęściej w kształcie prostokąta, podświetlane od wewnątrz. Tworzone są z plexi lub materiału, jakim jest dibond, który jest coraz popularniejszy. Wszystko dlatego, że w takim kasetonie niewidoczne są wszelkie łączenia, co na pewno korzystnie wpływa na jego design.

Nowoczesna reklama

Jako że kasetony takie najczęściej są podświetlone, nie jest tajemnicą, że jest to reklama bardzo nowoczesna, która może zachęcić do odwiedzenia danego punktu. Tym bardziej że w ten sposób prezentuje się zazwyczaj markę, podświetlając nazwę firmy czy jej logo. Nie da się zatem ukryć, że reklama w takiej formie niesie w sobie wiele korzyści. Nie będzie też kosztowna w utrzymaniu. Wszystko dlatego, że do podświetlenia takich kasetonów reklamowych stosuje się oświetlenie LED, które jest energooszczędne. Jak najbardziej warto w związku z tym taką formą reklamy się zainteresować.

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz